با حضور رئیس شورای شهر ساری جلسه ارزیابی روند اجرایی  طرح های عمرانی شهرستان ساری برگزار شد. 
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی  استان مازندران ، جلسه ارزیابی روند اجرایی  طرح های عمرانی شهرستان ساری با حضور رئیس شورای شهرستان ساری ، ، مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان ساری ، رئیس شورای بخش ، و نمایندگان روسای شورای روستاهای این شهرستان ، در سالن کنفرانس سازمان عمران شهرداری ساری برگزار گردید .
مهندس فرامرز نقیبی، با اشاره به اهمیت بررسی و تحلیل میزان  پیشرفت و اجرایی شدن مصوبه های طرح های عمرانی بیان داشت: با ارزیابی میزان اجرایی و عملیاتی شدن طرح های مختلف عمرانی در حوزه شهری و روستاهای شهرستان  ساری و شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت ، نقش و وظایف دستگا ههای اجرایی در عمران و آبادی حوزه های مذکور اساسی و متعهدانه می باشد .
وی توجه و اهتمام  کلیه مسئولین و دست اندر کاران امر را در اجرا ، توسعه و پیشرفت طرح های عمرانی جهت دسترسی آحاد مردم به امکانات و منابع و بالا بردن سطوح کمی و کیفی معیشتی آنها ضروری دانست.
رئیس شورای اسلاامی شهرستان ساری ضمن تجلیل عملکرد سایر دستگا ههای اجرایی، به نقش اساسی و سازنده بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان ساری در روستاها و شهر های زیر 25 هزار نفر جمعیت این شهرستان اشاره کرد و گفت : با رجوع به شهر های زیر 25 هزار نفر جمعیت و علی الخصوص محیط روستاها شاهد دگرگونی و تحولی شگرف در ساختار و ماهیت روستاها شده ایم.
 وی در ادامه به تحولاتی در حوزه های مختلف تهیه نقشه طرح هادی ، اجرای مبلمان روستایی ، صدور سند مالکیت ، بهسازی مسکن روستایی و ...اشاره کرد و گفت: که این مهم ثمره نظارت و عنایت ویژه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی می باشد.
در ادامه جلسه ، مهندس حسین صیاد ،مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان ساری ، به عملکرد بنیاد مسکن در طی مدت تصدی خود اشاره کرد و گفت: به عنوان مدیر بنیاد مسکن این شهرستان در زمان حضور بنده ، اجرای طرح هادی 47 روستای شهرستان ساری به تصویب رسید که در 23 روستا یک فاز اجرایی که شامل آسفالت ، مبلمان روستایی ، کانیوو ، جوی درجا و جدول و پیاده رو سازی است  به اتمام رسیده  و فازهای بعدی در دست اقدام می باشد .
 وی در ادا مه افزود:در 24 روستای دیگر نیز بخشی از فاز اول  انجام شده و همچنان ادامه دارد.
 مدیر بنیاد مسکن شهرستان ساری سهمیه این اداره را جهت صدور سند روستایی در سال جاری حدود  2 هزار جلد عنوان کرد و اظهارذ کرد: با تلاش و همت پرسنل بنیاد و همچنین اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان ساری  توانستیم یکهزار جلد بیشتر از سهمیه خود صدور سند روستایی داشته باشیم  که در مجموع به 3 هزار جلد رسیده است.
 وی ادامه داد:در بحث وام بهسازی مسکن روستایی یکهزار و 337 فقره پرونده وام به مبلغ 16 میلیارد و 712 میلیون و پانصد هزار تومان ، جهت دریافت تسهیلات بهسازی مسکن  به بانکهای عامل معرفی شدند .
صیاد در پایان به حضور بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان در روستاهای حادثه دیده ناشی از طوفان اخیر اشاره کردوگفت:
در بحث طوفان های اخیر 372 فقره در ساری داشتیم که ظرف 48 ساعت پس ازاتمام طوفان،  بازدید و کارسازی صورت گرفت وطی جلساتی با مدیر کل بحران استانداری مازندران و مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اقدامات لازم جهت رسیدگی فوری به آسیب دیدگان صورت پذیرفت

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما