ساری _مازنا_استاندار مازندران در مراسم تودیع ومعارفه  فرماندار ساری با اشاره به اینکه تغییر وتحولات فرمانداران امری عادی است و باید تغیرات را بپذیریم افزود : حسینی نژاد یکی از مدیران شایسته در شهر ساری بود که مهم ترین شاخصه وی ولایت پذیری است.

طاهایی با انتقاد از برخی سایتها در مورد تغییر فرمانداران گفت : این روزها شاهد درج حرفهای بی ربط در سایتها درمورد تغییرات فرمانداران هستیم.

وی  به اقدامات انجام شده توسط فرماندار سابق ساری اشاره کرد و تاکید کرد : تغییر درفرمانداری ساری به خاطر ضعف حسینی نژاد نبود.

استاندار مازندران تغییر وتحولات در فرمانداری ها مازندران را امری طبیعی و عادی عنوان کرد و گفت : سعی کنیم بعضی تغییرات را بپذیریم ومسائل را به حاشیه نکشانیم.

طاهایی با تاکید براینکه بیان اظهار نظری که اطلاع دقیق از دلیل تغییر وتحول وجود نداشته باشد غیبت محسوب می شود افزود : وقتی تغییر در مدیریت فرمانداری ساری را با حسینی نژاد مطرح کردم وی خیلی راحت این موضوع را پذیرفت.

وی با بیان اینکه همه باید دست در دست هم دهیم تا کارهای به زمین مانده در شهر ساری را ساماندهی کنیم گفت : رئیس جمهور شخصا به من در مورد زباله ریخته شده در خیابان تذکر دادند که نیاز است دهیاران برای ساماندهی زباله ها در کنار روستاها اقدام موثری انجام شود.

این مقام مسئول استانی التزام عملی نسبت به ولایت فقیه را یکی از شاخصه های اصلی مردم ومسولان انقلاب اسلامی عنوان کرد و ادامه داد : در حال حاضر کار جدی در پیش داریم وکار محوری ما برگزاری انتخابات سنگین در کشور و استان مازندران است.

استاندار مازندران با بیان اینکه وظیفه ما در حال حاضر برگزاری انتخابات پرشور با مشارکت مردم است و افزود : حرفهای نامناسب در مورد انتخابات دور از برخورد لطف آمیز با انقلاب اسلامی است.

وی به برخی اظهار نظر ها مطرح شده توسط رجال سیاسی باعنوان برگزاری انتخابات آزاد اشاره کرد و گفت : مگر انتخابات در کشور غیر آزاد بود.

طاهایی حضور واحدی را مقارن با ایام خدمت خود دانست و تاکید کرد : واحدی در سه سال گذشته خدمات مناسبی را در محمود آباد انجام داد.

استاندار مازندران  با بیان اینکه واحدی در سابقه کاری اش کار انتخاباتی را دارد افزود : در انتخابات مراقب بیت المال باشید ومدیران از حضور در جلسات انتخاباتی پرهیز کنند.

وی با تاکید بر اینکه باید تلاش کنیم به چیزی که آگاهی نداریم اظهار نظر نکنیم گفت : خیلی ها نمی دانند هدفمندی چیست وقتی درمورد مسئله آگاهی کافی وجود ندارد اصراری نیست اظهار نظر شود

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما