معاون مرکز تخصصی مهدویت در مازندران عنوان كرد: تنها راه نجات بشریت نگاه به مهدویت است. به گزارش مازنا از شهرستان ساري معاون تبلیغات و ارتباطات مرکز تخصصی مهدویت گفت: تنها راه نجات بشریت نگاه به مهدویت است.

حجت‌الاسلام محمدرضا نصوری در همایش یاوران‌ مهدی (عج) که از سوی اداره کل ورزش و جوانان مازندران در سالن همایش‌های معاونت برنامه‌ریزی استانداری مازندران برگزار شد، اظهار داشت: منتظران واقعی امام‌ عصر (عج) باید معرفت کامل نسبت به امام خود داشته باشند.

وی با بیان این‌که عهد و پیمانی که با امام‌عصر (عج) خود می‌بندیم در رفتار و گفتارمان باید مشخص باشد، تصریح کرد: وقتی امام‌عصر (عج) در رسیدگی از پرونده امتش احساس رضایت کرد آن موقع منتظران واقعی می‌شویم.

معاون تبلیغات و ارتباطات مرکز تخصصی مهدویت خاطر نشان کرد: نباید سبب رنجش خاطر امام و پیشوای عصر خود شویم، چرا که امام‌ مهدی (عج) روزانه 100 مرتبه برای یاران و امتش دعای خیر می‌‌کند.

وی اطاعات، بندگی در اعمال و گفتار هر فرد را سبب دوری و یا نزدیکی با امام‌عصر (عج) عنوان کرد و افزود: کسب روزی حلال و اطاعات از فرامین خدا و ائمه اطهار راهی برای نزدیکی به امام‌عصر (عج) است.

نصوری دریچه شناخت و ورود به دین را معرفت به امام دانست و گفت: انسان برای تکامل و تعالی تمام لحظات خود را مورد ارزیابی قرار دهد و خود را به اهداف امام‌عصر (عج) نزدیک کند.

معاون تبلیغات و ارتباطات مرکز تخصصی مهدویت با تأکید بر این‌که دوستی با اهل‌بیت (ع) انسان را به جایگاه متعالی می‌رساند، خاطر نشان کرد: تنها راه نجات بشریت نگاه به مهدویت است.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما