یادگار ۸ سال دفاع مقدس و از رزمندگان گردان یا رسول(ص) در چهارمین گردهمایی این گردان آسمانی تاکید کرد: رزمندگان جمهوری اسلامی ایران در جنگ تحمیلی خدایی شدند . 

به گزارش خبرگزاری بسیج، پاسدار بازنشسته هادی بصیر یکهزار و ۴۰۰ صلوات را رمز پیروزی در عملیات والفجر ۸ دانست و تصریح کرد: ما در جنگ شاهد امداد های غیبی بودیم، قلب های شهدا یکی شده بود و همه خواستار پیروزی در این عملیات بودیم تا دل امام مان را شاد کنیم.
وی با تاکید بر اینکه سختی ها در جنگ دیروز موجب آسایش و لذت امروزمان در زندگی شده است، خاطرنشان کرد: در میان ما کسانی هستند که می توانند حضور شهدا را حس کنند و آنها را زیارت نمایند اما آنهایی که لیاقت دیدن شهدا را ندارند باید به خود بنگرند تا ببیند چه شده است که به این روز افتاده اند.
هادی بصیر افزود: مشغله های کاری و گرفتاری هایمان همه رادرگیر به خود کرده است و امروز باید دوستانمان را در خواب ببینیم، چقدر امروز در برابر شهدایمان سرافکنده ایم.
یادگار ۸ سال دفاع مقدس اظهار داشت: برای بدست آوردن مسئولیت در این صحرای غم زده همه چیز را زیر پا می گذاریم اما باید بدانیم این مسئولیت ها به درد کسانی که خاک کربلای ۵ را دیدند نمی خورد.
بصیر با اشاره به اینکه همه باید با هم یکدل و یکدست شویم، یادآور شد: گردان حضرت رسول(ص) معنوی ترین گردان لشکر ۲۵ کربلا بود، رزمندگان دفاع مقدس، آنهایی که به خیل عظیم شهادت نپیوستند هنوز هم با خود در جنگ هستند و ما شاهدیم که جانبازان سرافراز شب تا صبح را نمی خوابند و از درد به خود می پیچند، باید قدر آنها را بدانیم چرا که از برکات انقلابمان هستند.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما