معاون عمراني استانداري مازندران در نشست هم انديشي مديران و پيمانكاران مرتبط با اجراي بزرگترين پروژه مسكن مهر در مازندران (2680 واحدي مياركلا) از طرح مسكن مهر به عنوان يك طرح عظيم و ماندگار ملي ياد كرد و افزود : مسكن مهر به دنبال رفاه و آسايش مردم علي الخصوص اقشار كم درآمد است.

به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران مهندس سيد عيسي هاشمي در اين نشست از پروژه مسكن مهر به عنوان يكي از مهم ترين طرح هاي دولت ياد كرد و افزود: طرح عظيم مسكن مهر نشان دهنده عزم راسخ نظام مقدس جمهوري اسلامي بوده كه با تلاش خدمتگزاران در دولتهاي نهم و دهم در جهت  خانه دار شدن اقشار كم درآمد به اجرا درآمده است.وي يادآور شد : مسكن مهر به عنوان نماد و تجلي شعار " ما مي توانيم " بوده ، كه با جديت و نگاه ويژه دولت در سراسر كشور در دست اجراست.
مهندس هاشمي خاطر نشان كرد : دولت در تلاش است تا با اقدامات و فعاليتهاي عمراني گسترده ، مازندران را به جايگاه واقعي خود در كشور رسانده كه اين مهم جز با تعامل و همدلي تمامي مسولين ارشد استاني و همكاري مردم استان ميسر نيست.
معاون عمراني استانداري مازندران در ادامه هدف اصلي نشست مذكور را رفع موانع اجرايي پروژه هاي مسكن مهر علي الخصوص بزرگترين پروژه مسكن مهر استان برشمرد و عنوان كرد: برپايي نشستهاي مستمر مسؤلين ذيربط در بخش مسكن مهر و تعامل و همدلي آنان مي تواند گامي ارزنده در جهت رفع تمامي موانع باشد.
مهندس سيد علي اسد مدير كل راه و شهرسازي استان نيز در اين نشست ضمن قدرداني از تعامل دستگاه هاي اجرايي خدمات رسان در اين بخش عنوان كرد : تأمين هر چه سريعتر زيرساختهاي پروژه هاي مسكن مهر از جمله: آب، برق، گاز و مخابرات بايستي در اولويت دستگاههاي خدمات رسان باشد . وي در ادامه تاكيد كرد: سرعت در اجراي دقيق پروژه ها و بازديد مستمر مسولين ذيربط بر روند اجرايي آنها بايد به عنوان يک اصل قرار گرفته شود.
مديركل راه و شهرسازي استان در اين نشست از تلاش و همت اين مجموعه براي بهره برداري دوازده هزار واحد مسكن مهر در استان تاپايان سال جاري خبر داد و افزود: در صورت همكاري به موقع دستگاه هاي خدمات رسان و همت تمامي كاركنان خدوم اين اداره كل در تلاشيم تا به فضل خداوند براي سومين بار متوالي در سال جاري بيش از دوازده هزار واحد مسكن مهر را در مازندران به بهره برداري برسانيم.
گفتني است در نشست مذكور علاوه بر مسؤلين راه و شهرسازي استان ، مديرعامل شركت آب و فاضلاب استان ، مديرعامل شركت توزيع برق استان  ، نمايندگان دستگاه هاي خدمات رسان و جمعي از مسولين ذيربط و پيمانكاران مرتبط حضور داشتند

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما