معاونت برنامه ریزی و اشتغال استاندار مازندران با بیان اینکه  یکی از راههای ایجاد جامعه ای فرحبخش و  شاد برگزاری جشنواره هایی در حوزه های مختلف هنری  است افزود: گرایش مسئولین به سمت شاد کردن مردم  از مصادیق مبارزه با آمریکا است .

به گزارش خبرنگار  مازنا، ولی اله فرزانه در آئین اختتامیه دومین جشنواره معلولین منطقه خزر  که شامگاه 5 بهمن ماه سال جاری در سالن اجتماعات اردوگاه شهید عظیمی بابلسر برگزار شد ضمن تبریک فرا رسیدن  سالروزتولد پر برکت رسول مهربانی محمد مصطفی (ص) و هفته وحدت ، با بیان اینکه خلق انسان یک معجزه است بیان داشت:چیزی که این  معجزه را تقویت می کند دو بعدی بودن خلقت انسان است.
معاونت برنامه ریزی و اشتغال استانداری مازندران در ادامه افزود: جسم با روح دو بعد وجودی انسان را تشکیل می دهند که در این میان روح می تواند با هنر صیقل داده شود .
 وی  انجام کارهای هنری  توسط معلولین  را از مهمترین بخش جلوه های روح دانست و تصریح کرد :هنر تئاتر به عنوان هنری زنده و پویا است که از آن می توان در جهت ایجاد محیطی فرحبخش در اکثر شهرستانهای استان  استفاده کرد.
فرزانه با بیان اینکه  یکی از راههای ایجاد جامعه ای فرحبخش و شاد، برگزاری جشنواره هایی در حوزه های مختلف     هنری  است افزود: گرایش مسئولین به سمت شاد کردن مردم از مصادیق مبارزه با آمریکا است.                       
شایان گفتن است د ر این مراسم که با شکوه هرچه تمام تر برگزار شد داوران (قطب الدین صادقی،مهشید روحانی،کمال الدین شفیعی) 16 نمایش اجرا شده در طول ایام جشنواره را داوری کرده و به منتخبین در حوزه های برترین های بازیگری،موسیقی، طراح عروسک ،طراح گریم،طراحی صحنه و طراح لباس  جوایزی به همراه تندیس جشنواره ، لوح افتخار و دیپلم افتخار  اهداشد.
ضمنا در این مراسم مدیران کل بهزیستی مازندران، گلستان، سمنان ، خراسان شمالی و گیلان، مدیر کل ارشاد مازندران،فرماندار بابلسر ،مدیر کل توانبخشی سازمان بهزیستی کشور  و معاونت توانبخشی بهزیستی مازندران به عنوان دبیر جشنواره تئاتر معلولین و دیگر مسئولین استانی حضور داشتند

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما