حسین نياز آذري گفت: از همه ی ظرفيت مجمع نمايندگان براي هماهنگي با مديران ارشد و نهادهاي مسوول كشور در راستاي توسعه صنعت و توليد استان بهره گيري خواهد شد. به گزارش روابط عمومي استانداري، حسين نياز آذري، نماينده مردم بابل در مجلس شوراي اسلامي در نشست هم انديشي تشكل ها صنعتي توليدي با نمايندگان مازندران در مجلس شوراي اسلامي و استاندار در خصوص صنعت و توليد استان، با اشاره به اين كه همگان بايد در خدمت به مردم در راستاي تقويت صنعت و توليد استان اهتمام نمايند، ضمن قدر داني از استاندار براي برگزاري اين نشست، اذعان نمود: از همه ي ظرفيت مجمع نمايندگان براي هماهنگي با مديران ارشد و نهادهاي مسوول كشور در راستاي توسعه صنعت و توليد استان بهره گيري خواهد شد.

حجت الاسلام علي اكبر ناصري، ديگر نماينده مردم بابل در مجلس شوراي اسلامي نيز در اين جلسه با بيان اين كه توليد بايد به نحو مطلوب از يار انه بهره مند گردد، بيان كرد: طرح جامع حمايت از توليد در آستانه ي طرح در صحن علني مجلس قرار دارد كه با تصويب آن گام بزرگي در حمايت از اين بخش برداشته خواهد شد.

وي با اشاره به نام گذاري امسال به توليد ملي، حمايت از كار و سرمايه ي ايراني، اظهار داشت: استان برنامه ي ويژه ي روان شناختي و جامع شناختي را بر اساس توان مندي هاي بخش صنعت، معدن و گردش گري تدوين نمايد.

هادي حسيني، نماينده مردم قائم شهر، جويبار و سواد كوه در مجلس شوراي اسلامي با اشاره به اين كه ايفاي نقش در جبهه توليد مهم ترين وظيفه اي است كه رهبر معظم انقلاب براي ما مقرر نمود، خاطر نشان ساخت: با اتحاد و همدلي و بهره گيري از ظرفيت جبهه توليد، مجمع نمايندگان و مديران استان مي توان را از سر راه توليد برداشت.

محمد علي ذكريايي، عضو انجمن صنايع همگن فلزي و برق با اشاره به اين كه حل مشكلات صنعت و توليد استان نيازمند عزم ملي است، ياد آور شد: تحقق اين مهم همكاري همه ي نهادها و قواي مسوول كشور را مي طلبد.

وي با اشاره به اين كه از ديدگاه رياست ستاد تسهيل كشور، ستاد تسهيل مازندران در حل مشكلات صنعت و توليد در كشور نمونه است، خواستار شد: استان با بهره گيري از اين جايگاه اختيارات بيشتري را از ستاد تسهيل كشور مطالبه نمايد.

دكتر نگارش، عضو انجمن شيميايي و سلولوزي استان با قدر داني از مهندس طاهايي و مديران و نمايندگان استان براي اختصاص وقت به توليد و صنعت و گوش فرا دادن به درد دل آنان گفت: در مرحله ي دوم اجراي طرح هدف مندي، نگاه ويژه اي به تقويت صنعت و توليد شود.

داريوش هندويي، رييس خانه صنعت و معدن استان ضمن قدر داني از اهتمام استاندار، مديران و نمايندگان استان از برگزاري اين نشست بر تداوم اين گونه نشست ها در راستاي تقويت و حل مشكلات صنعت و توليد استان تاكيد كرد.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما