با دومین روز برگزاری مسابقات سراسری قرآن در استان مازندران 12 محفل انس با قرآن كريم برگزار می شود. به گزارش ستاد خبری سی و پنجمین دوره مسابقات سراسری قران کریم  حسین نیکنژاد در گفتگو با ما گفت: در دومین روز برگزاری مسابقات سراسری قرآن كريم، 12 محفل انس با قرآن در شهرهای مختلف استان مازندران و در سطح مساجد، مدارس، ادارات و بقاع متبركه اين استان برگزار خواهد شد که در اين محافل نورانی قاريان، حافظان و گروه های تواشيح برگزيده كشوری و استانی به اجرای برنامه خواهند پرداخت.

مسول کمیته محافل انس با قرآن مسابقات افزود: استاد محمود شحات انور  و سید جواد حسینی در ساعت 16 در امامزاده ابراهیم  بابلسر و در ساعت 30/18 دقیقه در مسجد محدثین به تلاوت خواهند پرداخت.

نیک نژاد افزود: گروه نسیم رحمت و گروه بضعه  خواهران  و 5 نفر از قاریان خواهر کشور در ساعت 14 در سالن ارشاد شهرهای تنکابن و ساعت 14 در جویبار به اجرای برنامه محفل انس با قرآن ویژه خواهران  خواهند پرداخت.
وی به تشریح برنامه ها در مدارس پرداخت و گفت: در روز سه شنبه دهم بهمن ماه  محمد مهدی حق گو یان- سجاد امیرزاده قاسمی- صادق مسلمی- محمد مهدی- طغیانی ساعت 9 صبح در مدرسه را هنمائی شفيعیون رامسر و همچنین محمد مهدی  سجاد امیر زاده قاسمی- صادق مسلمی-طغیانی ساعت 11 صبح در مدارس  مدرسه راهنمایی عليمحمدی رامس  تلاوت خواهند داشت.
کارشناس قرآنی امور قرآنی سازمان اوقاف  ادامه داد: در فریدونکنار در مدرسه شهید صیاد شیرازی و امام صادق و امام زاده قا سم كاردگرمحله در ساعت 9  و 10صبح  و بعد از نماز ظهر و عصر مهدی شالیکاری- رضا گلشاهی- خا کساری و مهدی رضایی به تلاوت قرآن کریم خواهند پرداخت.

نیکنژاد افزود: در مسجد جامع شهرستان بابلسر و مسجد جامع هادي شهر بعد از نماز مغرب و عشاء محفل انس با قرآن برگزار می گردد.

 

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما