رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران خبر داد: از پارک مرحوم دامادی به سمت امامزاده یحیی مسیر راهپیمائی 22 بهمن سال 91
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران با بیان اینکه ساماندهی شرکت کنندگان در راهپیمائی  د رخصوص فضای راهپیمائی مناسب نیست مقرر گردید مسیر راهپیمائی امسال از  پارک مرحوم دامادی به سمت امامزاده یحیی و تجمع  نهائی در آن مکان مقدس باشد.
 
 حجت الاسلام یوسف پور در نشست مطبوعاتی ضمن تاکید بر برنامه های گرامیداشت سی و چهارمین پیروزی انقلاب اسلامی گفت: دهه فجر بزرگترین و مهمترین مناسبت ملی است و دشمن با تمام توان به میدان آمده تا با تبلیغات سوء از این فرصت استفاده نماید.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران مبحث بیداری اسلامی و الگو گرفتن ملت ها از انقلاب اسلامی ایران آسیب شناسی  و شناخت چالش های انقلاب را در محورهای برنامه های گرامیداشت دهه مبارک فجر عنوان کرد و افزود: عدم آگاهی به آسیب ها و چالش های نظام باعث می شوددر آینده با چالش های بزرگتر ی روبرو شویم .
 وی پرداختن به آثار و برکات نظام ، مولفه های پیروزی انقلاب و نقش ایثارگران در پیروزی انقلاب و تداوم آن با وجود هشت سال جنگ را از محور های برنامه های ایام دهه فجر اعلام کرد.
حجت الاسلام یوسف پور با بیان اینکه ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی مازندران آماده برگزاری آیین های ویژه بزرگداشت سی و چهارمین سالگرد  شکوهمند انقلاب اسلامی در استان است  بیان داشت :همزمان با ایام الله دهه فجر بهره برداری پروژه های مختلف عمرانی ، خدماتی ، زیربنائی و اشتغالزائی درمازندران انجام خواهد شد.
دبیر ستاد دهه فجر مازندران در بخشی از سخنانش به دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران اشاره کرد و بیان داشت: نظام جمهوری اسلامی ایران از انقلاب سال 57 شکل گرفته است که ابطال نظریه جدائی دین از سیاست یکی از دستاوردهای انقلاب بوده است که  توانست استکبار شرق و غرب را در جای خود بنشاند.
وی در ادامه افزود: تشکیل نظام جمهوری اسلامی بر پایه مردم سالاری دینی دیگر دستاوردهای انقلاب اسلامی  است که به دنبال آن تابوی ابرقدرتی آمریکا شکسته شد و روحیه خود باوری و خود اعتمادی در مردم ایران شکل گرفت که خود سبب ارتقاء دانش فن آوری هسته ای در مسائل مختلف من الجمله در شاخه پزشکی گردید.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران جایگاه ایران را در جهان تعیین کننده دانست و تصریح کرد: به خاطر نقش‌آفرینی ایران در سوریه نقش آمریکایی‌ها و غربی‌ها در این کشور کمرنگ شد.
حجت الاسلام یوسف پور گفت: برگزاری جشن های دهه فجر امسال به خاطر تقارن با میلاد با سعادت نبی مهربانی و فرزندش امام صادق (ع) با شکوهی دو چندان برگزار می شود.
وی با بیان اینکه مسئولیت اجرای برنامه های دهه فجر ( همه ی ستادها اعم از ستاد دهه فجر ، هفتم تیر،و انتفاضه و ...)بر عهده ی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران است بیان داشت:برگزاری جشن های دهه ی فجر  به صورت ملی  می باشد.
حجت الاسلام یوسف پور دهه فجر سال 91 را با  عنوان دهه روح مشارکت جوئی و تعهد جمعی و دهه همبستگی ملی با سلائق مختلف داخل نظام معرفی کردند.
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران بیان کرد: امیدواریم که در سال جاری برنامه‌های متنوع و آنچه که در شأن انقلاب اسلامی است اجرا شود و باید در این ایام نگاه ویژه‌ای به مناطق روستایی شود.
وی ابراز کرد: دهه فجر فرصت مناسبی برای تبیین نقش و جایگاه رهبری و ولایت فقیه در نظام اسلامی است.
حجت اسلام یوسف پور با اشاره به برنامه های پیشنهادی کمیته های ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی در مازندران، افزود : اجرای همخوانی در مراسم 12 بهمن ، سالروز ورود حضرت امام خمینی (ره) به میهن اسلامی، اعزام سخنران و سخنرانی در خصوص انقلاب اسلامی در مساجد و حضور نمادین ایثارگران و جانبازان در مراسم 12 بهمن و راهپیمایی 22 بهمن از جمله برنامه های کمیته ها است.

این مسئول اجرای برنامه های دهه مبارک فجر به صورت  مراسم سراسری و عمومی  و برنامه های استانی و شهرستانی نام برد و افزود:برنامه های سراسری و عمومی شامل ؛ تزئینات و آذین بندی شهر ها ، روستا ها، ادارات و سازمان ها و شرکت های استان و مراسم گلبانگ انقلاب در مدارس و مراسم استقبال نمادین در فرودگاههای بین المللی و ...می باشد.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران اجرای برنامه های قرآنی ، نمایشگاه ، همایشهای مختلف ، برنامه های فرهنگی و مذهبی ، برنامه های هنری،مراسم تجلیل ، برنامه های ورزشی، برنامه های خدماتی رفاهی ،جشنواره ها،افتتاح پروژه ها و مراسم ویژه دانش آموزان و ویژه بانوان از دسته برنامه های استانی و شهرستانی است.
 
 
دبیر ستاد دهه فجر مازندران از بهره برداری 798 پروژه عمرانی خدماتی و زیربنائی در استان و اجرای 12 هزار برنامه بزرگداشت دراستان خبرداد و افزود:شرکت مخابرات مازندران با 245 پروژه در بین دستگاهها ی اجرائی بیشتر ین پروژه ها را به خود اختصاص داده است .
 
حجت الاسلام یوسف پور با بیان اینکه نگرانی در خصوص حضور مردم وجود ندارد
گفت: حضور مردم در راهپیمائی 22 بهمن سال 91 را مانند همیشه وصف ناشدنی  است و با اطلاع رسانی هائی که انجام می شود انتظار حضور حداکثری ملت همیشه در صحنه ی استان را داریم.
.
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران در پایان از عطر افشانی و غبارروبی مزار شهدای انقلاب اسلامی ، دیدار با خانواده های معظم شهدا و جانبازان انقلاب اسلامی، تجلیل و تکریم از مقام و منزلت زنان ایثارگر بویژه مادران و فرزندان شهدا، برگزاری محافل انس با قرآن کریم و تجلیل از قاریان قرآن، پخش سرودهای مرتبط با پیروزی انقلاب اسلامی و برگزاری انواع مسابقات فرهنگی و هنری در سطح مساجد و پایگاه های مقاومت بسیج به عنوان دیگر برنامه های در نظر گرفته شده برای ایام دهه فجر در مازندران برشمرد.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما