‌45 نفر از طلاب و حفاظ قرآن ‌كشورهای آسيای ميانه و قفقاز از حوزه‌های علميه طاها گرگان وابسته به جامعة‌المصطفی(ص) العالميه قم از عصر امروز چهارشنبه، 11 بهمن‌ماه ‌از بخش‌های مختلف مسابقات سراسری بازديد كرده و از اين فضای قرآنی بهره‌مند می‌شوند.

به گزارش کمیته روابط عمومی و ستاد خبری سی و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم ، حجت‌الاسلام والمسلمين ستار عليزاده، دبیر ستاد عالی سی و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم ،با اشاره به برگزاری سومين روز مسابقات سراسری قرآن كريم در ساری، گفت: با تمهيدات انديشيده شده توسط كميته مدعوين اين دوره از مسابقات اقشار مختلف مردم استان مازندران از سی و پنجمين دوره مسابقات سراسری قرآن كريم در ابعادی نظير دو بخش آقايان و بانوان، نمايشگاه قرآنی، محافل مختلف انس با قرآن و كرسی‌های ملی تلاوت بازديد كرده و اين امر نيك به نوعی شريك و همراه شدند.

وی با اشاره به استقبال قرآن دوستان و مردم ولايتمدار استان‌های همجوار از اين دوره از مسابقات، افزود: الحمد الله استقبال از اين دوره از مسابقات كم نظير بوده و حتی گروه‌های مختلفی از استان‌ها ديگر برای بازديد از مسابقات سراسری قرآن كريم به شهرستان ساری و مكان‌های برگزاری عزيمت كردند.

عليزاده با اشاره به حضور طلاب مدارس علميه در اين دوره از مسابقات، تصريح كرد: 45 نفر از طلاب و حفاظ قرآن كريم كشورهای آسيای ميانه و قفقاز از حوزه‌های علميه طاها گرگان وابسته به جامعة المصطفی العالميه قم از عصر امروز چهارشنبه، 11 بهمن ماه 91 از بخش‌های مختلف مسابقات سراسری قرآن كريم بازديد كرده و از اين فضای قرآنی بهره‌مند می‌شوند.

وی افزود: اين طلاب و حفاظ قرآن كريم جهت آشنايی با فضای مسابقات قرآن كريم، نحوه برگزاری مسابقات، چگونگی اجرای بخش‌های مختلف مسابقات به ويژه رشته‌های در حال برگزاری و ... در اين مكان برگزاری سی و پنجمين دوره مسابقات سراسری قرآن كريم در ساری حضور می‌يابند.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما