سرپرست کمیته امداد کشور بر لزوم ولایت پذیری برای عبور از حربه‌های دشمنان جمهوری اسلامی تاکید کرد. به گزارش روابط عمومي كميته امداد امام خميني (ره) مازندران، حسین انواری در مراسم شکرانه توانمندسازی 21هزار نفر از مددجویان مازندران در اردوگاه فرهنگی  تربیتی شهید رجایی در شهرستان فریدونکنار گفت: ولایت‌ پذیری مهمترین محور و راهکار برای سربلندی در عبور از چالش‌های طراحی شده توسط بدخواهان و دشمنان است.
وی با اشاره به توطئه‌های اقتصادی دشمنان جمهوری اسلامی خواستار ایجاد اشتغال‌های پایدار در سطح خرد و کلان برای مبارزه با این حربه‌ها شد.
سرپرست کمیته امداد کشور افزود: بسیاری از خانواده‌های تحت پوشش با حمایت کمیته امداد به توانمندی در عرصه های مختلف رسیده اند.
به گفته انواری کارآفرینان خانواده امداد با ایده پردازی، برنامه ریزی و فعالیت جدی در جامعه فعال شدند.
وی تصریح کرد: حمایت های مالی و تسهیلات مناسب کمیته امداد بسیاری از خانواده ها را به جامعه برگرداند که با هدف توانمندسازی در حوزه های مختلف اجرایی شد.
انواری ادامه داد: ارزش های زندگی ایرانی اسلامی در خانواده های کمیته امداد احیا شده است.

استاندار مازندران: خدمات برجسته كميته امداد قابل تقدير است
به گزارش روابط عمومي كميته امداد امام خميني (ره) مازندران، علي اكبر طاهايي امروز در همايش شکرانه توانمندسازی 21هزار نفر از مددجویان مازندران در اردوگاه فرهنگی تربیتی شهید رجایی در شهرستان فریدونکنار بيان داشت: كميته امداد امام خميني (ره) در سراسر استان مازندران خدمات برجسته‌اي داشته است.
وي افزود: انقلاب اسلامي ايران به بركت هوشمندي مردم برپا است.
استاندار مازندران همچنين نقش اطاعت پذيري مردم از ولايت و رهبري را محور اصلي و اساسي در همين راستا برشمرد.
طاهايي با اشاره به آغاز دهه فجر اسلامي از تاثيرپذيري كشورهاي اسلامي و مسلمانان جهان از انقلاب جاودانه مردم ايران خبر دادا و گفت: كميته امداد امام خميني (ره) توانسته با ارائه خدمات بي‌شائبه و گسترده اشتغال خوبي در خانواده‌هاي تحت پوشش ايجاد كند.
وي با تاكيد بر لزوم توانمندسازي اين خانواده‌ها همچنين خواستار ادامه اين حركت از حيث كمي و كيفي در سراسر مازندران شد.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما