ساخت و سازهای غیر مجاز در بخش چمستان شهرستان نور تخریب شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندران ، مهندس عفتی "سرپرست معاونت فنی و مهندسی"  این سازمان گفت: تعدادی از ساخت و سازهای غیر مجاز در بخش چمستان شهرستان نور تخریب شد.
عفتی با اشاره به وظایف سازمان در حوزه مدیریت ساخت و ساز خارج از حریم شهرها و محدوده روستاهای استان اظهار داشت: دو واحد مسکونی در حال ساخت و چندین واحد دیوارکشی شده در روستاهای دارکلا،ورزک،بلویچ ورازده در بخش چمستان شهرستان نور با حکم دادگاه تخریب شد.
وی ضمن تقدیر و سپاس از دادستان محترم مرکز استان، مدیریت امور اراضی استان، ادارات جهاد کشاورزی، راه و شهرسازی و ... اعلام کرد: با هرگونه ساخت و ساز غیر مجاز در خارج از حریم شهرها و خارج از محدوده روستاهای استان مازندران برخورد خواهد شد.
عفتی در پایان گفت: شهروندان محترم مازندرانی و سرمایه گذاران بومی و غیر بومی باید برای هرگونه ساخت و ساز خارج از حریم شهرها و محدوده روستاهای استان به این سازمان مراجعه نمایند. 
گفتنی است عملیات قلع و قمع در روزهای چهارشنبه هر هفته در یکی از شهرستانهای استان صورت می گیرد که پیش از این نیز در شهرستانهای آمل، ساری و محمود آباد انجام شد.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما