به همت سازمان صنعت،معدن و تجارت و به مناسبت دهه مباركه فجر، اصحاب رسانه در توري صنعتي ازگروه صنعتي پيشرو پليمر طبرستان و كاله آمل كه از واحدهاي توليدي فعال استان مي باشند بازديد بعمل آوردند.

رقیه عالی-خبرنگار مازنا:

در اين تور صنعتي موسويان معاونت صنايع سازمان صنعت،معدن و تجارت ،اميريان مشاور رئيس سازمان و مدير روابط عمومي و كارشناسان روابط عمومي خبرنگاران را همراهي كردند.

قيصر طالب زاده رئيس هيئت مديره گروه صنعتي  پيشرو پليمر طبرستان با ابراز خوشحالي در جمع خبرنگاران از تلاش سازمان صنعت،معدن و تجارت و استانداري مازندران در خصوص فعال كردن ستاد تسهيلات تشكر كرد و گفت: تلاش هاي طاهايي و هاشم پور نجات دهنده مرگ صنعتي واحدهاي بيساري در استان بود. وي مسئولين و مديران استاني را  مديران دلسوز دانست كه با اقدام به موقع توانستند بيساري از مشكلات صنعتگران استان را به حداقل برسانند. مختاري مدير عامل گروه صنعتي پيشرو پليمر طبرستان نيز در جمع خبرنگاران با بيان اينكه گروه صنعتي پيشرو پليمر طبرستان با 20 سال سابقه فعاليت در زمينه توليد قطعات پليمري خودرو ارائه دهنده صفر تا صدي توليد 300 قطعه خودرويي و تامين كننده 60 درصد  نياز شركت هاي خودرو ساز داخل چون شركت ايران خودرو و سايپا است گفت:محصولات اين شركت بر دانش فني استوار است و افتخار دارد تا با تحويل به ساعت سفارشات در خدمت شركت هاي خودرو ساز باشد.مختاري محصولات توليدي گروه صنعتي   پيشرو پليمر طبرستان را قطعات پليمري و تزئيني خودرويي دانست و با اشاره به اشتغالزايي 300 نفري در اين شركت ازافزايش ظرفيت اشتغال در برنامه آتي شركت خبر داد و افزود: علي رغم تحويل به ساعت بودن محصولات توليدي شركت پرداخت مطالبات از سوي شركت هاي خودرو ساز 120 يا 150 روزه است كه اگر اين زمان نزديك تر و يا به موقع پرداخت گردد شركت از پويايي و نشاط بيشتري روبرو خواهد بود. در ادامه اين تور صنعتي خبرنگاران به اتفاق هيئت همراه از توليدات فراورده هاي گوشتي شركت كاله آمل با محصولات جديد تر بازديد بعمل آوردند.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما