مدیر کل فنی و حرفه ای استان مازندران گفت: همچنان میثاق با ولایت را ادامه می‌دهیم و در این مسیر پابرجا هستیم. به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران عبدالرضا شریعت‌نژاد با اعلام مطلب فوق پیش از ظهر امروز در همایش تجدید میثاق با رهبری، اظهار داشت: ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی را گرامی می‌داریم.

وی با بیان اینکه ملت ما هیچ‌ وقت تسلیم تهاجم دشمن نشده است، تصریح کرد: ملت ما همواره مبتنی بر فرهنگی دینی اسلامی حرکت کرد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای مازندران با اشاره به اینکه دشمن تسلیم فرهنگ اسلامی ملت ایران شد، افزود: این ملت با آگاهی و تلاش، در مقابل تهاجم دشمن ایستادگی کرد و تاکنون هم در این مسیر استوار بوده است.

شریعت‌نژاد با بیان اینکه ملت ایران در پیروزی انقلاب اسلامی، بهترین انتخاب را برگزیدند، گفت: انتخابی که در مسیر سیره پیامبر و ائمه بود.

مدیرکل فنی و حرفه‌ای مازندران یادآور شد: ملت ایران از سال 42 با قرار گرفتن در سیره ائمه و پیروی از سیره حضرت علی (ع) در این مسیر، بهمن 57 را رقم زدند.

وی با اشاره به اینکه ملت ایران در برابر رژیم ستم‌شاهی پهلوی ایستادگی و مقاومت کرد، افزود: با این ایستادگی و مقاومت، به اهداف عالیه که همان پیروزی انقلاب اسلامی بود دست یافتند.

شریعت نژاد با بیان اینکه ما هم بخشی از این ملت هستیم که در بهمن 57 حماسه‌ساز شدند، اظهار داشت: همچنان میثاق با ولایت را ادامه می‌دهیم و در این مسیر پابرجا هستیم.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما