مدیر عامل سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندران گفت: خدمات سازمان همياري شهرداري ها تمام استان را دربر مي گيرد.

به گزارش روابط عمومي سازمان همياري شهرداري هاي استان مازندران، سيد علي حجازي، مدير عامل این سازمان در جشن بزرگ دهه فجر كه با حضور كاركنان اين سازمان و خانواده هاي آنها انجام شد، انقلاب اسلامي را هديه الهي خواند وگفت: حضرت امام خميني(ره) با تمسك به اهل بيت عصمت و طهارت(ع) و بصيرت الهي خود توانست حكومت الله را با استقرار جمهوري اسلامي در ايران برپا كند.

وي با اشاره به دشمني بدخواهان انقلاب اسلامي در طول سه دهه گذشته تصريح كرد: دفاع جوانمردانه از خاك اين سرزمين در هشت سال دفاع مقدس و تقديم هزاران شهيد سرافراز در جنگ تحميلي و دست يابي ايران اسلامي به دانش و فنآوري هاي روز دنيا، حاصل استقرار نظام دين مبين اسلام، رهنمود هاي داهيانه مقام معظم رهبري و تلاش دولت خدمتگزار در كنار همدلي و همكاري مردم كشورمان است.

حجازي در ادامه با تشريح خدمات سازمان همياري شهرداري هاي استان گفت: تمامي اقدامات و وظايف اين سازمان كه تمام استان را در بر مي گيرد بايد به بهترين شكل به جامعه عرضه شود چرا كه شهروندان مازندراني مستحق ارائه خدمات خوب و مناسب هستند.

وي نقش همسر و فرزندان در رفتار و اداي وظيفه كارمندان را مهم دانست و گفت:  هم دلي خانواده همكاران سازمان در خانه هايشان باعث شادابي و نشاط در انجام وظايف محوله آنها در محيط كار مي گردد.

مديرعامل سازمان همياري شهرداري هاي استان تصريح كرد: يقينا نقش و كار بانوان شاغل در اين سازمان با توجه به وظايف آنها در مديريت خانواده پررنگ تر و مهمتر از ساير كارمندان است.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما