مدیرکل بیمه سلامت مازندران گفت : ما باید با بصیرت و تبعیت از مقام عظمای ولایت این انقلاب را حفظ کنیم.

به گزارش روابط عمومي اداره كل بيمه سلامت مازندران ،  به مناسبت فرا رسیدن سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران ، مراسم با شكوهي با حضور مسئولین و كاركنان در سالن اجتماعات یادگار امام(ره) اين اداره كل برگزار گرديد .
   در اين مراسم كه به همت ستاد گرامیداشت دهه فجر اين اداره كل برگزار شد ، دکتر صالح طبری طی سخنانی ضمن تبریک این ایام ، یاد و خاطره حضرت امام خمینی (ره) و شهدای گرانقدر انقلاب را گرامی داشت و از انقلاب اسلامی ایران به عنوان تنها انقلابی در جهان یاد کرد که در مسیر خود و طی این سالها به هیچ یک از قدرتهای شرق و غرب و بیگانگان وابستگی پیدا نکرد . وی همچنین کسب یک نتیجه را بسیار راحت تر از حفظ آن برشمرد و افزود : حفظ انقلاب برای ما یک وظیفه است .
   مدیرکل بیمه سلامت مازندران گفت : تمام فشارها و تحریم هایی که امروز بر کشور ما قرار دارد به سبب وجود نظام دینی در این کشور است که در رأس آن آقا امام زمان(عج) قرار دارد  و ما باید با بصیرت و تبعیت از مقام عظمای ولایت این انقلاب را حفظ کنیم .
  لازم به ذکر است در ادامه این مراسم حجت الاسلام حیدری یکی از اساتید حوزه و دانشگاه و امام جمعه موقت قائمشهر طی سخنانی به سیر شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری حضرت امام خمینی (ره) پرداخت و افزود : این انقلاب یک حادثه عادی نبود بلکه یک موهبتی بی نظیر و الهی برای ملت ایران است . وی همچنین خیز عظیم ملت ایران در عرصه علم و فناوری که با توجهات خاص مقام معظم رهبری به وجود آمد را افتخاری بزرگ برای ملت ایران بر شمرد .
  در پایان این مراسم مسابقه فرهنگی بین شرکت کنندگان برگزار گردید و به برندگان به قید قرعه هدایایی تقدیم شد .

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما