همزمان با سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب طرح آبرسانی به شهرستان بابل با حفر و تجهیز یک حلقه چاه و تجهیز دو حلقه چاه دیگر با آبدهی ۸۶ لیتر در ثانیه واعتباری بالغ بر ۵۰۰۰ میلیون ریال به بهره برداری رسید. معاون عمرانی استاندار مازندران در آئین بهره برداری از این طرح با اشا ره به اینکه خدمت رسانی به مردم برای مسئولان و دولت مردان تکلیف است گفت : دولت مردان به برکت انقلاب و شهداء و با پاسداری ازارزشهای انقلاب مسیرخدمت رابرای مردم گشودند.

مهندس هاشمی با تاكيد بر اينكه هر يك از مسئولان در حقيقت سرباز ولايت در راه تحقق آرمان‌هاي مقدس اسلام و انقلاب است، گفت: روحيه انقلابي همواره بايد در نزد مردم و مسئولان حفظ شود، چرا كه ملت ايران با اتكا به روحيه انقلابي خود بارها در مقابل سختي‌هاي كوچك و بزرگ ايستادگي كردند.
وی با بیان اینکه در دهه مبارک فجر ۷۹۸ پروژه با اعتبار بالغ بر ۴۰۸ میلیارد تومان افتتاح شده است افزود: همچنین کلنگ اجرایی ۱۵ طرح با اعتباری بالغ بر ۲۵۶میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان به زمین زده شد.
معاون عمرانی استاندار مازندران همچنبن از افتتاح ۳۲ پروژه تولیدی و اشتغال با اعتبار بالغ بر ۳۲ میلیارد تومان در دهه فجر امسال خبر داد.
مدیر عامل آب و فاضلاب مازندران هم در این مراسم با اشاره به اینکه در سال تولید ملی حمایت از کار و سرمایه ایرانی با افتخار سقایی این شرکت ۲۲ پروژه را در حوزه آب و فاضلاب در استان مازندران در دهه فجر افتتاح می کند افزود: برای اجرای این پروژه ها اعتباری حدود ۲۳۸ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال هزینه شده است.
مدیرعامل آب و فاضلاب مازندران همچنین از آغاز عملیات اجرایی دو طرح جمع آوری ،تصفیه و دفع بهداشتی فاضلاب درشهرهای قائم شهر وآمل با اعتباری بالغ بر۱۹۲۱میلیارد ریال خبر داد و گفت: با بهره برداری از مدول اول این طرحها ۲۳۹ هزار نفر این شهرستانها تحت پوشش سیستم جمع آوری فاضلاب قرار می گیرند.
مهندس حسین زاده تصریح کرد: در راستای منویات مقام عظمای ولایت در نامگذاری امسال با نام «تولید ملی ، حمایت از کار و سرمایه ایرانی»، شاهد افتتاح طرح های آبرسانی  خوبی در طول دهه مبارک فجر خواهیم بود.
وی با بیان اینکه افزایش تأمین آب و مقابله با کم آبی از مهمترین اهداف اجرای این طرح است افزود: حفر و تجهیز یک حلقه چاه با آبدهی ۴۵ لیتر در ثانیه ،تجهیز دو حلقه چاه با آبدهی ۴۰ لیتر در ثانیه، اجرای خط انتقال آب بطول ۱۵۰ متر و احداث خط انتقال نیرو به قدرت ۶۰ کیلو وات ، احداث اطاقک چاه ، حصارکشی و محوطه سازی به مساحت ۴۰۰ متر مربع از مشخصات اجرایی این طرح است.
مدیرعامل آبفای شهری مازندران اظهار داشت:با بهره برداری از این طرح ۵۱۰۰ خانوار بابلی از نعمت آب شرب بهره مند خواهند شد.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما