پيش فروش بليتهاي نوروزي حمل و نقل جاده اي  در مازندران  آغاز مي شود.

مهندس مجيد رضا نصراله نژاد،مدير كل حمل و نقل و پايانه هاي استان مازندران  گفت: در آستانه نوروز سال 1392 و آغاز سفرهاي نوروزي، پيش فروش اينترنتي بليط  اتوبوس‌ها از 23 بهمن لغايت 30 بهمن ماه   و از اول اسفند به صورت توامان اينترنتي و حضوري  آغاز مي‌شود.

مهندس نصراله نژادتصريح كرد:متقاضيان   مي توانند  با مراجعه به پايگاههاي اطلاع رساني،www.mazandsafar.irوwww.fbt.irوwww.mosaferyar.ir نسبت به اخذ بليط  اقدام نمايند.
وی در ادامه  افزود:  طرح جابه جايي مسافران نوروزی نيز از 24 اسفند ماه آ غاز  و تا نيمه فروردين ماه ادامه خواهد داشت .
مدير كل حمل و نقل و پايانه هاي استان مازندران از چاپ بروشورهاي نوروزي و فرمهاي  نظرسنجي جهت توزيع در بين  مسافران اتوبوس‌ها خبر داد و گفت: به منظور ارزيابي عملكرد فعالان بخش و ميزان رضايت مسافران در ايام نوروز، اطلاع‌رساني در سطح گسترده از طريق اداره و اصناف و تشكل‌ها براي تهيه بليت ، تشكيل ستاد نوروزي در  اداره كل ، هماهنگي با نهادهاي دست‌اندركار به ويژه پليس راه صورت گرفته است.
 مدير كل حمل و نقل و پايانه هاي استان مازندران عنوان کرد:  كنترل شرايط لازم براي رانندگان، كنترل استانداردهاي فنی وسايل‌ نقليه به ويژه ناوگان كمكي، نظارت بر جلوگيري از پياده كردن مسافران در اطراف پايانه‌ها و تسهيل جريان ترافيكي جاده‌ها ازموارد پيش‌بيني شده در راستاي اجراي طرح نوروزي 92 می باشد.
نصراله نژاد بیان د اشت: هماهنگي با دانشگاهها و پادگانها جهت برنامه‌ريزي تعطيلي دانشگاه‌ها و مرخصي سربازان، ، شناسايي ايام و مسیرهاي داراي بيشترين تقاضاي سفر و اتخاذ تدابير لازم جهت بهره‌برداري از حداكثر ظرفيت ناوگان حمل و نقل عمومي و ناوگان كمكي در صورت نياز، از ديگر تدابير پيش‌بيني شده مي‌باشد.
 وی تصریح کرد: كنترل و نظارت محسوس و نامحسوس بر فعاليت شركت‌ها و رانندگان و نحوه سرويس‌دهي به مسافران به منظور ارايه خدمات مناسب به مسافران، در نظر گرفتن ابزارهايي همچون تلفن گويا، صندوق‌هاي انتقادات وپيشنهادات،  طرح فرم‌هاي نظرسنجي پست جواب قبول براي برقراري ارتباط با مسافران و بهره‌گيري از سامانه شماره 3000143 براي دريافت نظرات و مشكلات احتمالي استفاده‌كنندگان از وسايل‌نقليه عمومي به صورت شبانه‌روزی از ديگر تدابيری است که در این راستا  برنامه ریزی شده است.
نصراله نژاد در پایانخاطر نشان كرد: سرويس پيام كوتاه 10000141مركز مديريت راههاي استان جهت آگاهي سريع و كسب اطلاعات از وقايع و حوادث جاده اي در سطح محورهاي استان فعال مي باشد.
 شایان گفتن است در صورت نياز به اطلاعات بيشتر با شماره تلفن 3248002 0151 واحد روابط عمومي تماس حاصل نمائید .
 
 پايگاه اينترنتي :                                        ir . rmto . mazandaran . WWW   

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما