مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران ، از واگذاری اداره امور پنجمین شهرک صنعتی مازندران به بخش خصوصی ، خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی مازندران ، عباسعلی وفایی نژاد در این جلسه   گفت : فعالان اقتصادی در عرصه های مختلف اجتماعی دارای ارزش و منزلت هستند و امروز استکبار جهانی از تمام ابزارهای ممکن ، تنگناها و سایر شرایط را در جهت ايجاد رکود اقتصادی و سرمایه گذاری در ايران را بكار گرفته تا مانع از پیشرفت اقتصاد و صنعت در كشورمان بشوند .

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی با بیان اینکه اقتصاد و تولید در این زمان یک جهاد است افزود : صنعتگران جهادگران عرصه اقتصادی هستند و امروز با تمام مشکلات مقاومت می کنند ، ادامه فعالیت میدهند و روز به روز به دستاوردهای جدید دست پیدا می کنند .

وفایی نژاد اظهار داشت : علیرغم دو دهه عقب ماندگی صنعت استان با همدلی و همکاری و پشتکار و با توجه به قابلیت های استانی در بعضی از ارائه تولیدات پیشگام هستیم .

وی بیان داشت : استان مازندران به جهت نوع شرایط بافت طبیعی و اقلیمی که دارد نتوانسته به واقعیت های توسعه صنایع در بخشهای صنعت دست پیدا کند .

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرکهای صنعتی مازندران تصریح کرد : برای راه اندازی هر شهرک یا ناحیه صنعتی باید هزینه های سنگینی را در ایجاد زیرساختها نظیر : آب برق و راه بپردازیم و این مسائل ما را  در رسیدن به اهدافمان و تامین خدمات لازم برای شهرکها و نواحی صنعتی با مشکلات مواجه می کند .

وفایی نژاد ، حضور صاحبان صنایع در عرصه تشکیل و راه اندازی شرکت خدماتی را مشاركت در تعیین سرنوشت خويش دانست و افزود : واگذاری شهرکها و نواحی صنعتی به فعالان اقتصادی به جهت حفظ و نگهداری بهتر منابع موجود است و دولت همچنان فعالیتهای توسعه ای خود را ادامه خواهد داد .

در پایان این جلسه اعضاء جدید شرکت خدماتی شهرک صنعتی مصطفی خمینی ساری با برگزاری انتخابات برای مدت دوسال مشخص شدند .

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما