با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی، عملیات اجرایی تقاطع غیر همسطح ورودی نكا آغاز شد.

عمليات اجرايي تقاطع غير همسطح در ورودي شهر نكا با هدف تسهيل در رفت و آمد و افزايش ضريب ايمني با حضورمعاون وزير راه و شهرسازي و چند تن از مسؤلين استاني و شهرستاني با اعتباري بالغ بر 47 ميليارد ريال آغاز شد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران معاون وزير راه و شهرسازي در اين مراسم ضمن اعلام رضايت نسبي از اجراي عمليات اجرايي پروژه هاي راهسازي مازندران گفت : يكي از راهكارهاي برون رفت از محروميت و حركت به سوي توسعه پايدار ، ايجاد راه دسترسي و مواصلاتي بوده كه در دولت نهم و دهم عنايت ويژه اي به اين مهم شده است.
مهندس صادقي در خصوص مشخصات اجرايي اين پروژه اظهارداشت : تقاطع مذكور با دهانه 66 متر و طول 2/3 كيلومتر و به ارتفاع 5/7 متر با اعتباري بالغ بر 47 ميليارد ريال به اجرا در مي آيد. وي يادآور شد : اين پروژه به منظور افزايش ضريب ايمني محور و تسهيل در امر تردد در دستور كار قرار گرفته و اميد است با اجراي آن شاهد ترددي ايمن و مناسب در سطح محور مذكور براي كاربران جاده اي باشيم.
معاون وزير راه و شهرسازي در ادامه به نگاه ويژه دولت به اجراي پروژه هاي راهسازي در اين استان اشاره و ادامه داد : با نگاهي به مصوبات سفر رياست جمهوري و دارا بودن بيشترين مصوبه مربوط به بخش حمل و نقل در مازندران اين انتظار مي رود كه توجه ويژه اي به توسعه و استاندارد شدن بخش حمل و نقل شود.مهندس صادقي تصريح كرد : با توجه به كثرت پروژه هاي راهسازي در مازندران بايد اعتبارات بيشتري به اين استان تزريق شده چراكه با سرمايه گذاري مناسب و ايجاد يك راه ارتباطي ايمن مي توان ميليونها گردشگر و مسافر را به اين استان هدايت كرد.
گفتني است در اين مراسم مديركل راه و شهرسازي استان ، فرماندار شهرستان نكا ، نماينده مردم نكا و بهشهر در مجلس شوراي اسلامي ، امام جمعه شهرستان نكا ، رئيس اداره راه و شهرسازي نكا و چند تن از مسولين استاني و شهرستاني حضور داشتند.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما