محمد مهدی نژاد نوری : نیم درصد از بودجه عمومی کشور به واحدهای کارآفرین اختصاص پیدا می کند.

معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در مراسم اختتامیه نخستین جشنواره ملی خانواده کارآفرین و زنان فناور با بیان اینکه برخی کار افرینی واشتغال را با هم یکسان می دانند تاکید کرد : هر شغلی کار آفرینی محسوب نمی شود.

مهدی نژاد به اختصاص 3 هزار میلیارد تومان تسهیلات کم بهره به واحد های فناور اشاره کرد و افزود : نیم درصد از بودجه عمومی کشور برای اعطای  تسهیلات کم بهره، کمک و سرمایه گذاری به واحدهای کارآفرین مستقر در پارک علم و فناوری اختصاص پیدا می کند.

وی به برگزاری این جشنواره اشاره کرد و گفت : نخستین جشنواره ملی خانواده و کارآفرین با همکاری مرکز نهاد خانوده ریاست جمهوری بوده و پارک علم و فناوری به عنوان مجری این جشنوار بوده است. 

معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با اعلام اینکه در بحث آموزش و توانمندسازی افراد وزارت علوم ورود پیدا کرده است اظهار داشت :وزارت علوم در مراکز دانشگاهی و علمی و کاربردی به کارآفرینان اموزش ارائه می کند.

مهدی نژاد تاکید کرد : پارک علم و فناوری با حمایت شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک، امکان لازم را برای سرمایه گذاری واحدهای فن آور فراهم ساخته است.

وی با تاکید بربرگزاری چنین جشنواره هایی بیان داشت : کار بسیار شایسته و خوبی صورت گرفته است وابعاد گسترده ای دارد.

معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم، تحقیقات و فناوری خاطر نشان کرد : با تدوین الگوی خانواده کارآفرین می توان از حمایت های پارک علم فناوری برخوردار تا موجب اقتصادی کردن جامعه با محوریت خانواده صورت گیرد وبه جایی برسیم که هیچ خانواده ای را بدون شغل و هیچ جوانی را به دور از خانواده نبینیم.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما