عیسی هاشمی : بسیاری از کشورهای صنعتی جهان کار و زمینه توسعه را از خانواده آغاز کرده اند.

معاون عمرانی استانداری مازندران در مراسم اختتامیه نخستین جشنواره ملی خانواده کارآفرین و زنان فناور که در اداره کل ارشاد ساری برگزار شد اظهار داشت : خانواده می تواند بر رونق و توسعه اقتصادی کشور اثر مثبت و منشا تحولات عظیمی در جامعه باشد و در این میان زنان نقش ویژه ای ایفا می کنند. 

هاشمی با بیان اینکه کار آفرینی مقوله بسیار مهمی بوده که باید ساعت ها در مورد آن بحث کرد افزود : باید ظرفیت های بالقوه زنان کارآفرین استان در جشنواره های کارآفرینی بارور شود. 

وی با بیان اینکه کار واژه ظریف است گفت : مقوله کار آفرینی از ظرفیت بسیار دقیق و خاصی برخوردار بوده و باید از این ظرفیت بزرگ استفاده بهینه شود.

معاون عمرانی استانداری مازندران با تاکید بر اینکه باید در این جشنواره تفکری در استان نهادینه کنیم که همه خانواده ها بتوانند کارآفرین باشند و زنان فناور از خلاقیت خود در عرصه کار و اشتغال استفاده کنند تاکید کرد : بسیاری از کشورهای صنعتی جهان کار و زمینه توسعه را از خانواده آغاز کرده و زیر بنای کار را در خانواده  جستجو می کنند. 

هاشمی با تاکید بر اینکه خانواده از پتانسیل بالا و توانمندی زیادی در عرصه کار آفرینی برخوردار است اظهار داشت : این فکر و ظرفیت در مسئولان استان بوجود آمده که از این ظرفیتها استفاده کنند و زنان فناور را به فعلیت تبدیل کند و به رشد وتوسعه کشور کمک کنند.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما