رئیس پارک علم و فناوری مازندران گفت: اشتغال از دغدغه های جدی دولت نهم ودهم است. بلباسی، رئیس پارک علم و فناوری مازندران در مراسم اختتامیه نخستین جشنواره ملی خانواده کارآفرین و زنان فناور که در اداره کل ارشاد ساری برگزار شد از ایجاد دبیر خانه دائمی کلینیک کسب و کار در استان خبر داد و افزود : امروز در کشور از فرهنگ درست کار دور هستیم

بلباسی بر فرهنگ سازی درمورد کسب وکار تاکید کرد وگفت : بسیاری از افراد ودانش آموختگان دانشگاهی ما همگی به دنبال کار راحت وپشت میز هستند.

وی ادامه داد : شعبه های مختلف کسب و کار در استان دایر خواهیم کرد تا از ظرفیت دانش آموختگان که به دنبال شغل پایدار وبا ثبات هستند استفاده شود  

رئیس پارک علم و فناوری مازندران با تاکید بر اینکه اشتغال از دغدغه های جدی دولت نهم ودهم است خاطر نشان کرد : برای رفع مشکل اشتغال باید به فرهنگ سازی در جامعه توجه کرد.

بلباسی افزود : فرهنگ کار بایداز مراکز علمی و دانشگاهی آغاز شود و اگر دانش آموختگان در امر کاریابی فعال نباشند به غیر دانشگاهی امیدی نخواهد داشت.

وی به برپایی این جشنواره اشاره کرد و تاکید کرد :این جشنواره حاصل همدلی و وحدت بین دستگاهها ومسئولین ارشد استان است. 

وی در پایان به نقش زنان در این جشنواره تاکید کرد وگفت :زنان به عنوان مادران ،خواهران وفرزند می توانند نقش ویژه ای در خانواده و محیط کار داشته باشند.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما