سردار نقدی در یادواره 28 زن شهید استان مازندران در حسینیه عاشقان کربلا در ساری گفت : انقلاب اسلامی انقلاب تکامل انسانها و انقلاب خدا و حق است.

 

رییس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه افزود :انقلاب ما آمده است تا انسانها را آزاد کرده تا بر عبودیت خدا گام بردارندو به تکامل و تعالی برسند و این برای مرد و زن یکسان است چه از نظر نقش آفرینی برای محقق شدن این انقلاب و ادامه و استمرار آن و چه از نظر بهره مندی از دستاورد های انقلاب .

 

سردار نقدی با تاکید بر اینکه فمنیسم و زن گرایی یک دام است افزود : اسلام به حضور و تاثیر گذاری جدی و پررنگ زن و مرد را در حرکت تکاملی احترام قایل است اما این نقش ها با هم تفاوت دارد و این یک تفکر اسلامی است.
وی یادآور شد : اسلام با شناخت از خصوصیات و ویژگی هایی که خداوند در وجود هر یک از جنس مرد و زن قرار داده است نقش های متفاوتی هم برای آن قایل شد ضمن اینکه هر دو نقش آفرینند.
رییس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به نقش زن در جامعه خاطر نشان کرد : نقش زن در جامعه نه تنها کمرنگ نیست بلکه شاید پراثرتر از نقش مردان باشد .
وی در ادامه افزود : حضور زن در عرصه اجتماعی، فعالیت های معرفتی و بصیرتی و حضور در عرصه اقتصاد و تولید لازم و بعضا مفید است .نقدی گفت : حضور زنان در جامعه باید با حفظ حیا و پاکدامنی و حفظ حجاب همراه شود .
سردار نقدی با اشاره به ابزار رسانه ای دشمن برای حمله به ملت ما گفت : بزرگترین هدف دشمن زنان جامعه ماست که با تلاش اغواگرانه ای می خواهد با ابزار رسانه ای حیا و عفت و حجاب را از زنان ما بگیرد .
رییس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد : از 220هزار شهید کشور 7هزار شهید زن هستند که می توانند بهترین الگو برای زنان و دختران خامعه ما باشند .
سردار نقدی از شهید سید طاهره هاشمی به عنوان شهید شاخص زن نام برد و گفت : طاهره هاشمی با علم به شهادت به میدان آمد چنین که چندین بار خواب شهادت خود را می دید .
وی با بیان اینکه نباید در مقابل آمریکا کوتاه آمد افزود : هر کس بخواهد در مقابل آمریکا کوتاه بیاید نفرین شهدا و قهر خدا را در پی خواهد داشت .
سردار نقدی افزود : اگر ما میخواستیم زیر سلطه آمریکا باشیم آنقدر شهید نمی دادیم در واقع رسالت ما دنبال کردن راه نورانی شهداست.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما