استاندار مازندران در پی قهرمانی دلاورمردان تیم ملی کشتی آزاد ایران اسلامی در مسابقات جهانی 2013 تهران، پیام تبریکی صادر نمود.

به گزارش روابط عمومی استانداری، متن کامل این پیام به شرح ذیل می باشد:

بسمه تعالی

 پهلوانان تیم ملی کشتی آزاد جمهوری اسلامی ایران

یا علی مدد

پیروزی خیره کننده و غرور انگیز شما که از جان مایه گذاشتید، پاسخی در خور به مهر طلبی ها و عشق ورزی های مردم مومن و قهرمان پرور دیار شهیدان است که تیم ملی کشتی آزاد را تا خیمه زدن پیروزمندانه بر سکوی قهرمانی جهان، قدم به قدم با تشویق ها و حمایت های بی امان خود مشایعت کردند.

این قهرمانی تداوم فتح های پیاپی جوانان ملت رشید ایران اسلامی است که در آوردگاه های بزرگ علمی و ورزشی با تکیه بر همت، غیرت و شایستگی خود، مام وطن را با رشادت های خویش شادان می نمایند.

این جانب پیروزی قاطعانه ی تیم ملی کشتی آزاد در مسابقات 2013 تهران و فتح سکوی نخست قهرمانی این دوره از مسابقات که در حضور روحیه آفرین ریاست محترم جمهور، جناب آقای دکتر احمدی نژاد به دست آمد را به پیشگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی " مد ظله العالی "، رییس جمهور محترم و هیات محترم دولت، وزیر محترم ورزش و امور جوانان، همه ی تلاش گران این وزارت خانه و عرصه ی کشتی، فدراسیون کشتی، مربیان تیم ملی کشتی آزاد، کشتی گیران ایرانی، هیات های کشتی، مربیان زحمت کش کشتی در استان ها و شهرستان ها که در تربیت و پرورش این پهلوانان از روزهای ابتدایی نقش اساسی و موثر ایفا کردند، ملت بزرگ ایران اسلامی به ویژه مردم پهلوان پرور مازندران، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، خانواده های محترم این قهرمانان عزیز و شما دلاور مردان عرصه ی غیرت به ویژه کشتی گیران دلاور مازنی حاضر در این میدان که با یورش بر دیگر حریفان جام قهرمانی را در خانه و وطن عزیزمان حفظ کردید، تبریک عرض نموده، از خداوند سبحان، تداوم این فتح ها و پیروزی ها را در تمامی عرصه ها و آوردگاه های بزرگ جهانی مسالت می نمایم. سید علی اکبر طاهایی / استاندار مازندران     

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما