رئیس شورای روابط عمومی های منطقه یک استانی صنعت،معدن و تجارت  گفت :اولین همایش یک روزه آموزشی نقش بیان در ارتباطات با حضور استاد برجسته برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مازنا فریدون امیریان با بیان اینکه اولین همایش یک روزه آموزشی نقش بیان در ارتباطات با حضور استاد برجسته سینما و تئاتر کشور حمید کاکا سلطانی در ساری برگزار شد اظهار داشت: در این دوره آموزشی و کارگاه انواع صدا و مکانیزم و پرورش آن،نقش تنفس در بیان،چگونگی تنفس (تمرینات)، عوامل تاثیر گذار بر صدا،وضوح بیان آکسون و آیسون،زبان معیار،مدیر برای سخنرانی،انواع صداهای نامناسب،شخصیت درصدا و گزارش گری به صورت تئوری و عملی ارائه گردید.

   فریدون امیریان با تاکید بر اینکه برگزاری این دوره آموزشی به همت هسته استانی روابط عمومی های صنعت،معدن و تجارت استان مازندران صورت پذیرفت ادامه داد : 38 درصد از هر پیام درنواخت و تاکید بر واژه های مختلف جلوه پیدا می کند.

   وی درمورد اهمیت برگزاری این نشست اظهار داشت: 55 درصد پیام از طریق زبان به گوینده منتقل می شود.

   امیریان به دستگاههای شرکت کننده اشاره کرد و افزود : معاونین برخی از دستگاهها و مدیران روابط عمومی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان مازندران،مجتمع دخانیات مازندران،سازمان زمین شناسی،اداره کل استاندارد،اتاق بازرگانی،اداره کل پشتیبانی امور دام مازندران،خانه صنعت،معدن و تجارت استان مازندران و سازمان صنعت،معدن و تجارت استان البرز در این دوره آموزشی حضور یافتند./ زهرا باغبانی،خبرنگار مازنا

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما