مسئول اداره نظارت بر بهداشت عمومی اداره کل دامپزشکی استان مازندران از کشف گوشت چرخ کرده تقلبی در آمل خبر داد. بهروز طاهر نژاد گفت : یک مرکز فرآورده های دامی که اقدام به عرضه گوشت تقلبی می نمود شناسایی شد.

مسئول اداره نظارت بر بهداشت عمومی اداره کل دامپزشکی استان مازندران با اعلام اینکه یک مرکز عرضه فرآورده های خام دامی در شهرستان آمل که اقدام به عرضه گوشت چرخکرده تقلبی می نمود شناسایی و به مراجع قضایی معرفی گردید افزود : برابر گزارش واصله مردمی در خصوص مشکوک بودن گوشت چرخکرده عرضه شده توسط یکی از مراکز عرضه ، کارشناسان و بازرسین بهداشتی اداره کل دامپزشکی استان  از این واحد بازدید کردند.

 طاهر نژاد ادامه داد : ضمن بازدید از واحد یاد شده و نمونه برداری از گوشت های موجود و همچنین انجام آزمایشات تکمیلی ( PCR ) متوجه شدند که گوشت چرخکرده موجود در آن مرکز عرضه ، مخلوطی از گوشت های مرغ و گوسفند می باشد .

وی گفت :  موضوع فوراً به مراجع قضایی اعلام و پرونده جهت رسیدگی در اختیار آنان قرار گرفت

مسئول اداره نظارت بر بهداشت عمومی اداره کل دامپزشکی استان مازندران ضمن سپاس از شهروندان و هم استانیهای عزیز در خصوص اطلاع مواردی نظیر عرضه غیر بهداشتی انواع فرآورده های خام دامی به دامپزشکی تصریح کرد ، بازرسین و کارشناسان بهداشتی دامپزشکی نیز در بازدید های ادواری خود از این نوع مراکز با چنین مواردی به شدت برخورد می کنند./ زهرا باغبانی،خبرنگار مازنا

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما