معاون استاندار مازندران در همایش اقتصاد مقاومتی در محل تالار سالار دره ساری گفت:هم اکنون کار آفرینی به معنای اقتصادمقاوتی در جامعه است تا با تکیه بر آن ستون های جامعه را استوار نگه داشت.

 مهندس جمشیدی  با اشاره به اینکه رشد اقتصادی ,مهم ترین معیار خودباوری جامعه می باشد افزود:تنها با تلاش وعمل به شعارما می توانیم ,زمینه پیشرفت کشور فراهم می شود.

 وی بیان داشت :در سال های اخیر نظریه های مختلفی از سوی مقام معظم رهبری عنوان شده است که با عمل به آنان می توان از فشار مشکلات کم کرد.

معاون استاندار مازندران با اشاره به اینکه منابع ارزشمندی مانند جنگل ,دریا و.. در استان وجود دارد تصریح کرد:با وجود این همه امکانات بازهم آمار بیکاری در استان بالاست.

وی با اعلام اینکه پنجاه در صد از افراد بیکار فارغ التحصیلان دانشگاهی می باشند گفت:هفتاد در صد از این جمعیت در رشته های انسانی تحصیل نموده اند.

این مقام مسول دراستان اظهارداشت:با توجه به اینکه ارایه سبک والگوی پیشرفت یکی از نیاز های جامعه می باشد باید اهداف مورد نیاز برای پیشرفت به طور کامل برنامه ریزی شوند تا زمینه تحقق آنان فراهم آید.

وی گفت: اقتصاد مقاومتی بر بخش های تولیدی ومادی جامعه تکیه دارد و با استفاده از خلاقیت ,باور واعتماد مردم نیاز های خود را برآورده می کند.

جمشیدی اظهارداشت :در حال حاضر مصادیق ثروت تغییر کرده است ودانش جدید ,خود نوعی ثروت به شمار می آید,دارایی های ملموس جایگزین دارایی های ناملموس شدند.

وی بیان داشت:نیاز است دستگاههای اجرایی ,دانشگاهها ,سازمان صنعت ومعدن و.. دست به دست هم دهند تا اقتصاد مقاومتی درجامعه شکل گیرد./ ندا کلایی،خبرنگار مازنا

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما