رییس اتاق بازرگانی استان مازندران در همایش ملی اقتصاد مقاومتی در محل تالار سالاردره ساری گفت:تمام تولید کنندگان واقعی وفعال می توانند به اتاق بازرگانی مراجعه نمایند تااز آنان حمایت های لازم صورت گیرد.

غلامرضا عشریه افزود:هدف ما جداسازی تولید کنندگان فعال از غیر فعال است تا بتوانیم حمایت های لازم را از کسانی که واقعا در عرصه تلاش وخدمت به کشور هستند حمایت کنیم .

و ی با اشاره به اینکه مجلس شورای اسلامی در حال رسیدگی طرح حمایت از تولید کنندگان  می باشد تصریح کرد:از نمایندگان مجلس توقع توجه بیشتر به اجرای طرح راداریم  چون اجرای آن  کمک بسیاری به تولید کنندگان که ستون پیشرفت جامعه هستند می کند.

عشریه با تشکر از حضور مسولان در همایش گفت:انتظار همکاری وحمایت دستگاههای اجرایی و بانک هارا با اتاق بازرگانی داریم .وی با اعلام اینکه در حال حاضر تولید کنندگان به سه دسته تقسیم می شوند گفت:تحریم هایی که از سوی دشمن برکشور وارد شده , سبب فشار بسیاری بر آن دسته  از تولید کنندگان که مواد اولیه مورد نیاز خود را از کشور های دیگر وارد می کردندشده است .

رییس اتاق بازر گانی استان مازندران بیان داشت:تولید کنندگانی که ضامن  شرکت های تولیدی دیگر هستند  نیزبا توجه به اینکه خود مشکل مالی نداشتند, دچار مشکلات مالی شده اند که نیاز است از آنان حمایت شود.

وی با اشاره به اینکه بعضی از بانک های خصوصی از تولید کنندگان سود 33درصد می گیرند خاطر شان کرد:حتی در پرداخت تسهیلات بعضی از بانک های خصوص ناگزیریم که سود مضاعف بپردازیم .

عشریه با بیان اینکه در حال حاضر 25 درصد مالیات و 5در صد ارزش افزوده می پردازیم تصریح کرد:30درصد نیز به سازمان تامین اجتماعی پرداخت می کنیم و با توجه به 25در صد تورم که درکشوروجود دارد فشار بسیاری بربخش تولید وارد می شود.

وی با اشار ه به اینکه موانع  بخش تولید سبب کاهش حقوق کارمندان وافزایش مشکلات استان می شود افزود :از نمایندگان مجلس ,بانک ها ,دستگاههای اجرایی ,دانشجویان وهمه مردم می خواهیم تا با همکاری واتحاد لازم در صدد از بین بردن مشکلات برآیند./ندا کلایی،خبرنگار مازنا

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما