نماینده مردم ساری ومیاندرود درمجلس شورای اسلامی گفت:برمبنای فرمایشات مقام معظم رهبری بحث اقتصاد مقاومتی ,یک بحث تیوریک نیست که تنها با شعار حل شود بلکه نیاز است تاهمه با تلاش وپشتکار درراه عمل به آن بکوشیم . 

مهندس دامادی با اشاره با اینکه  برگزاری همایش های متعدد بدون بازدهی مفید در پیشرفت کشور بی تاثیر است افزود:در صورتی که طرح های ارایه شده حکیمانه نباشد,قابلیت بهره برداری را نخواهد داشت.

وی با اعلام اینکه 4میلیون دانشجو در کشور وجود دارد که هر ساله یک میلیون دانشجو وارد ویک میلیون از دانشگاه خارج می شوند اظهارداشت: چگونه می توانیم نیاز های این افراد رابرای اشتغال برآورده کنیم.

دامادی بابیان اینکه یک سال از سرشماری عمومی کشور می گذرد گفت :هنوز تعداد شاغلین حقیقی در کشور مشخص نیست .

نماینده مردم ساری ومیاندروددر مجلس شورای اسلامی گفت:در سال 89 13,بیست ویک میلیون نفر شاغل داشتیم که در سال 90به بیست میلیون و پانصد نفر کاهش یافت .

وی با بیان اینکه مشکلات بسیاری در کشور وجود دارد تصریح کرد:اگر هر کدام از مسولان بپذیرند که مشکل وجوددارد ولی هیچ کدام اقدامی انجام ندهند پس باید چه کسی را مسول حل مسایل ومشکلات بدانیم ؟

دامادی بیان داشت :نیاز است تا به جوانان فرصت هاوامکانات  لازم داده شود تا آنها هم بتوانند استعداد وتوانایی های خود را نشان دهند ودر پیشرفت کشور نقش داشته باشند.

وی با اعلام اینکه در سال جاری نودونه میلیارد دلارواردات داشتیم افزود:با تلاش وهمت جوانان ومسولان می توانیم این میزان واردات را تبدبل به صادرات نماییم./ ندا کلایی،خبرنگار مازنا

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما