مديريت فني و اجرايي اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران از احداث پنج ساختمان بخشداري در شهرهاي اين استان با صرف اعتباري بالغ بر 4400 ميليون ريال خبر داد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران مهندس سيد محمد محمدي تاكامي ضمن اعلام اين خبر افزود: مديريت فني و اجرايي راه و شهرسازي استان بر اساس برنامه پنجم توسعه موظف به انجام كليه امور مربوط به ساخت و سازهاي عمومي و دولتي در حوزه هاي بيمارستاني ، بهداشتي ، فرهنگي ، ورزشي و... بوده و در اين راستا با بهره گيري از پيشرفته ترين روش ها و تكنولوژي روز مبادرت به طراحي ، احداث و تجهيز پروژه هاي مذكور در سطح استان مي نمايدكه از جمله مي توان به عمليات اجرايي احداث ساختمانهاي بخشداري ها در شهرهاي استان اشاره نمود.
وي در ادامه ضمن اشاره به اين مطلب كه پروژه هاي مذكور  بر اساس نظام فني و اجرايي کشور طراحي ، اجرا و نظارت مي شوند ، تصريح كرد : شهرهاي لاريجان ، دهفري , گهرباران ، سلمان شهر و لاله آباد بابل از جمله شهرهايي هستند كه احداث ساختمان بخشداري در آنها با صرف اعتباري بالغ بر 4400 ميليون ريال دردست اجراست.
مهندس محمدي يادآور شد: در حال حاضر اين اداره کل ساخت و نگهداري راه و ساخت ساختمانهاي اداري مورد نياز دستگاه هاي اجرايي مشتمل بر بيش از 100 پروژه ساختمان اداري از جمله فرمانداري ها ، ادارات کل و شهرستاني،کتابخانه ها ، مجتمع هاي فرهنگي و بيمارستانهاي دولتي فوق تخصصي را بر عهده دارد.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما