رییس شورای اسلامی استان مازندران: نخستین سمینار تخصصی «شیوه های نوین تبلیغات انتخاباتی» اسفند ماه در ساری برگزار می شود.
رئیس شورای اسلامی  استان مازندران ، از برگزاری نخستین سمینار «شیوه های نوین تبلیغات انتخاباتی» 25  اسفند ماه سال جاری در ساری خبر داد .
به گزارش واحد خبری سمینار، فرامرز نقیبی رئیس شورای اسلامی استان بیان کرد : نخستین سمینار تخصصی «شیوه های نوین تبلیغات انتخاباتی» اسفند ماه سال جاری با هدف آموزش روش های دیجیتالی تبلیغات انتخاباتی برگزار می گردد.
رییس شورای استان ، با اعلام این خبر افزود : تبلیغات به دو روش سنتی و مدرن می باشد که در تبلیغات مدرن ، رسانه ها و سایت ها درگیر می شوند که این سمینار می تواند اهداف بلندمدت کاندیدا را از طریق علمی و کارشناسی بیان کند تا همه افراد بتوانند از آنها استفاده نمایند و تاثیرگذار باشد . این سمینار نه تنها برای نامزدهای احتمالی بلکه برای اعضای ستاد آنها نیز بسیار مفید، کارا و تاثیرگذار است و حتی عمل آن می تواند بر روی نتیجه انتخابات تاثیر بسزایی بگذارد .
وی تاثیرگذاری روشهای سنتی را کمتر از روش علمی و نوین دانست و افزود : ظهور فناوری های جدید در دنیای ارتباطات، شیوه های تبلیغات و روش های جذب آرای انتخاباتی را تا حدود زیادی متحول کرده است و بر همین اساس در این سمینار، بر آموزش شیوه های نوین و تاثیرگذار تبلیغات برای اعضای شورا و نیز تغییر روش های تبلیغاتی از سیستم سنتی به روش های مدرن مدنظر، تاکید شد  . نقیبی در ادامه گفت: همه ابعاد تبلیغات و اطلاع رسانی از جمله ؛چگونگی سخنرانی کردن انتخاباتی ، لبخند زدن، روش های انتخاب شعارهای انتخاباتی، ارتباط با اقشار مختلف مردم اعم از جوانان، بانوان، روشنفکران و افراد سنتی جامعه ، روش های برگزاری گردهمایی انتخاباتی و چگونگی مدیریت ستاد انتخاباتی ، چگونگی تاثیر گذاری بر مردم و بسیاری موارد دیگر . . . پرداخته می شود .
رییس شورای استان با بیان این مطلب که بیشترین کار کاندیداها بحث فرهنگی است و می تواند بیشترین تاثیر را در نوع انتخاب کاندیداها و نگرش مردم نسبت به انتخابات داشته باشد افزود : در این سمینار با جریان سازی و کمک به انجام اقدامات تبلیغی ضمن آشنایی نمایندگان با ابعاد این فضای نوین فرهنگی می توان زمینه لازم برای توسعه و شکوفایی این تکنولوژی بسیار مهم فرهنگی را فراهم آورد،
 وی  ادامه داد : نمایندگان می توانند با بهره گیری مطلوب و موثر از روش ها و امکانات اطلاع رسانی برنامه خود را به آگاهی مردم رسانده ضمن آن که با تاثیرگذاری به مخاطبان، در جهت جلب آرای آنها به نفع خویش بهره برداری لازم را انجام دهند.
نقیبی همچنین گفت : این سمینار روش کم هزینه تبلیغات انتخاباتی با بازدهی بالا و تاثیر گذاری عمیق  را آموزش داده و روش های نوین انتخاباتی را جایگزین روش های سنتی می کند که هزینه های زیادی داشته و سرمایه ملی کشور را به هدر می دهد .
به گفته رییس شورای استان ، تلفیق فرهنگ ایرانی و روش های دیجیتالی تبلیغات انتخاباتی یکی دیگر از محور های مهم این سمینار محسوب می شود و با عنایت به این که انتخابات شورای اسلامی شهر را در سال آینده در پیش داریم برگزاری این سمینار تخصصی ضروری بنظر می رسد که کمک بسیار زیادی به نامزدهای احتمالی خواهد کرد تا بتوانند ایده ها و افکار خود را با روشهای نوین و نوع بیانی که مخاطب امروز را جذب می کند ، در اختیار دیگران قرار دهند.
علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به پایگاه اینترنتی www.ecmi.ir  جشنواره مراجعه نموده و از طریق پست الکترونیک به نشانی info@ecmi.ir  و یا با شماره تلفن 01512256481 و 01512259334 و 01512263652 و 01512259332 با دبیرخانه این سمینار ارتباط برقرار نمایند. 

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما